Uygulama Serum Olarak Uygulanır, Uygulama Hekim Eşliğinde Bulunduğunuz Ortamda Yapılır ( Ev, İş veya Araç ) Uygulama Süresi 1 Saattir.

İnfüzyon tedavisi alanı, hastanın iyileşmesini ve hastalığının gerilemesini sağlamak amacıyla, intravenöz uygulanan infüzyon solüsyonlarıyla hastanın tedavi edilmesini ifade eder. Altta yatan hastalığa bağlı olarak, solüsyon uygun bir aktif farmasötik içeriği içerebilir.

Bu, tanımlayıcı tedavinin türünü belirler: Örneğin sıvı tedavisi, majör kanama, dehidrasyon veya şok gibi sebeplerden ötürü hacim kaybı tedavisi gören hastalara, yüksek hacimlerde su ve uygun elektrolitlerin damar yoluyla verilmesini amaçlar. Bir başka örnek ise, bakteri veya mantar kaynaklı bir enfeksiyondan muzdarip bir hastanın, antibiyotik ve antifungal içeren solüsyonların damar yoluyla verilerek tedavi edilmesi anlamına gelen anti-enfektif tedavi olabilir.

İNFÜZYON TERAPİLER

BEFORE & AFTER TRAVEL ( JET LAG )

Yorgunluk,  Akşamdan Kalma, Kas Krampı, Soğuk Algınlığı Başlangıcı ve Ödemlerin Giderilmesine Yardımcı Olur

SKIN BEAUTY

Ciltteki Kollajen Üretimini Tetikler, Cildi Yeniler, Canlandırır, Cildin Nem İhtiyacını Giderir,
Kırışıklıkların Görünümünü Azaltır, Cildin Bağ Dokusunu Sıkılaştırır.

POWER & FITNESS SPORT

Kas Büyümemesini Arttırır, Kas Ağrılarını Giderir, Daha Güçlü Hücrelerin Oluşumunu Destekler.

SLEEP WELL

Vücudun Doğal Beslenme Eksikliklerini Giderir, Uykusuzlukla Savaşmak ve Vücudunuza En Güçlü Desteği Vermek İçin Özel Olarak Geliştirilmiş Antioksidanlar, Vitaminler, Mineraller ve Elektrolitler İçermektedir.

BRAIN BOOST

Beyin Sağlığını Güçlendirir, Vücuttaki Tüm Hücreler için Destekleyici Niteliğindedir.

GIDA İNTORELANSI

Sindirim Sorunlarını Giderir, Mide Bulantısı, Kusma, Şişkinlik, İshal, Mide Krampları Gibi Belirtileri Ortadan Kaldırmaya Yardımcı Olur

KARACİĞER DETOKSU

Toksinlerin Atılımı Hızlandırılır, Karaciğer Temizlenir, Yüksek Kolesterol Dengelenir, Yağlanma Önlenir

DETOX & IMMUNE BOOST

Virüs ve Bakterilere Karşı Koruyarak Bağışıklık Sistemi Güçlendirilir, Dengesiz Beslenme, Aşırı Alkol Tüketimi, Nitokin, Uykusuzluk, ve Stresin Olumsuz Etkilerini Azaltarak Vücuda Enerji ve Canlılık Verir.

GRİBAL ENFEKSİYON

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir, Gribal Enfeksiyonlardan Korur, Soğuk Algınlığında Vücudun Direncini Arttırır, Eklem Ağrılarını Giderir

HANGOVER ( AFTER PARTY )

Hareketli Bir Akşamdan Kaldıysanız, Baş Ağrısı ve Mide Bulantısını Yok Eder, Enerji Verir,Serum Elektrolitlerini Dengeler

MYER’S COCKTAIL

Vitamin ve Mineral Desteği Sağlayarak Vücuda Yüksek Enerji Verir. Kronik Yorgunluğu Giderir, Akut veya Kronik Stresin Vücutta Yarattığı Olumsuz Etkileri Yok Eder. Migren Ağrıları Giderilir. Anksiyeti, Depresyon Gibi Ruhsal Hastalıkların Oluşturduğu Dejenerasyonu Tedavi Eder.

CURCUMIN

Tam Bir Kanser Savaşçısı. Muhteşem Bir Enflamasyon Gidericidir, Zihin Sağlığı İçin Birebirdir. Anksiyeti ve Depresyondan Korur. Kan Şekerini Düzenler Kötü Kollestrolü Düşürürken İyi Kollestrolü Yükseltir. Kanın pıhtılaşmasını Önler, Emboli ve Eklem Ağrılarında Etkilidir. Detifikasyonda Etkili Özellikle Karaciğer ve Böbrekleri Destekleyicidir. Bağ Dokuyu Sıklaştırır.

AĞIR METAL ARANMASI ( ŞELASYON )

Şelatörler Yapay Taşıyıcı Moleküllerdir; Bunlar Vücut İçinde Dolaşırken Ağır ve Hafif Metalleri, Halka Şeklinde Kaplayarak, Kendilerine Bağlar ve Damar Yollarında Taşıyarak Böbrekler Üzerinde Vücuttan Atılırlar. Yorgunluk, Konsantrasyon Bozukluğu, Sinirlilik, Unutkanlık, Depresyon, Öğrenme Güçlüğü, Arterisoskleroz ( damar tıkanıklığı ) Yüksek Tansiyon ve Dolaşım Bozukluklarında Ağır Metal Birikimi Mutlaka Araştırılmalıdır.
Bu Nedenle Provokasyon Testi Yapılır ve Uygun Şelatör Tedaviye Başlanır.